Przeskocz do treści

Regulamin serwisu

Regulamin dodawania artykułów w serwisie http://www.4alarm.pl

Warunkiem dodania artykułu na stronie http://www.4alarm.pl jest pełna akceptacja poniższego regulaminu.

 

1. W serwisie możesz dodawać jedynie artykuły o tematyce związanej z systemami zabezpieczeń.

2. Zastrzegamy sobie prawo na dodawanie linków do publikowanych artykułów oraz wprowadzenie opłaty za utrzymanie konta użytkownika.

3. Aby móc zamieszczać w serwisie artykuły należy przejść proces rejestracji oraz odebrać wiadomość z danymi niezbędnymi do zalogowania.

4. Publikowany artykuł nie może zawierać błędów stylistycznych, gramatycznych i ortograficznych i musi być napisany zgodnie z zasadami pisowni w języku polskim.

5. Tekst powinien mieć minimum 1000 znaków

6. W pierwszych 100 znakach nie powinien znajdować się link.

7. Do każdego tekstu należy dodać maksymalnie 6 tagów i przypisać maksymalnie do 3 kategorii.

8. Wpisy są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do odmowy umieszczenia artykułu, przeredagowania lub usunięcia go bez powiadomienia ani podania przyczyny, co może być związane z występowaniem w nim treści niezgodnych z prawem, rasistowskich, faszystowskich, wzywających do nienawiści i przemocy, erotycznych, pornograficznych lub zawierających wirusy, dialery itp.

8. Artykuł publikowany w naszym serwisie nie może być zamieszczany na innej stronie internetowej.

9. Zamieszczający artykuł oświadcza, że jest jego autorem i / lub ma pełne prawa do jego rozpowszechniania i modyfikacji .

12. Administracja nie może dać gwarancji pełnej dostępności serwisu i nie bierze odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niedostępności strony lub jej nienależytego działania ani nie będzie rekompensować takich szkód.

13. Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzania zmian w regulaminie.

Dodaj komentarz