Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Zabezpieczenia i design w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Luksusowe domy na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to idealna opcja dla osób, które na przykład nie chcą spędzić wakacji w obiekcie hotelowym albo chcą być oddzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest zaprojektowany bazując na wysokich standardach, wobec czego posiada niezbędne certyfikaty oraz nabywcy faktycznie mają możliwość uwierzyć w to, iż dobiorą dla siebie idealne rozwiązanie.

Domy mają oznaczony, indywidualnie nadany numer VIN, akceptowany w całej Unii Europejskiej. Nie wymagają też jeszcze jakiegoś zezwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innym gruncie, jaki byłby objęty zakazem budowy. Na witrynie firmy można sprawdzać dotychczasowe realizacje oraz przekonać się, że domy te rzeczywiście świetnie wyglądają.

Podane są też szczegółowe wyznaczniki, jakie ma pływający dom wobec czego od razu każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego dostępna. Wyposażenie domu zalicza się do kompletnych, a więc nie zostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której znajdują się: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł klimatyzacji. Pływające domy są dostosowane do wymagań osób, które chcą je zakupić oraz cenią nietuzinkowość, wolność i spędzanie czasu w wygodnych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie domu wynosi dwadzieścia jeden metrów kwadratowych. Dom ma trzy tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.